logo
 • Wróżka Orianna (Łaziska Górne )

  wróżka orianna
  • Tarot
  • Jasnowidzenie
  • Astrologia
  • Wiedza Wschodu
  • Numerologia

  Jako wróżka wielopokoleniowa, mogę poszczycić się bardzo wysoką sprawdzalnością moich wróżb. Pochodzę z miasta Łaziska Górne . Kontakt z moją babcią i ciocią wykształcił we mnie wyjątkową empatię i zdolność dostrzegania ludzkich problemów. Już w wieku dziesięciu lat potrafiłam wróżyć z kart i dzięki jasnowidzeniu widzieć bolączki ludzi po jednym tylko spojrzeniu.

  Ponadto w swej praktyce korzystam z: Tarota, kabały zwykłej, numerologii, astrologii weddyjskiej oraz astrologii chińskiej.

  W późniejszych latach moją pasją stała się numerologia gdyż daje ona szansę na dogłębne poznanie własnej osoby i naszych bliskich. Warto posługiwać się nią również w biznesie przy doborze odpowiednich ludzi do współpracy.

  Masz problemy miłosne lub finansowe, a może konflikty rodzinne? Chętnię służę pomocą.

  Zadzwoń z Polski

  708 770 147 (4,92zł/min) i podaj nr wewnętrzny 126

  Zadzwoń z Niemiec

  0 900 310 24 66 (0,99€/min) nr wewnętrzny 307

  Wyślij smsa

  na numer 7336 (3,69zł/min)
  O treści:
  Wrozka.Orianna.Twoje pytanie

 • Wróżka Sara (Łaziska Górne )

  wróżka sara
  • Tarot
  • Wyrocznia sabiańska
  • Jasnowidzenie
  • Channeling anielski
  • Astrologia

  Moją główną pasją jest wróżbiarstwo, a zwłaszcza astrologia. Za jej sprawą możemy odnaleźć odpowiedzi na pytania dotyczące życiowych problemów oraz wyborów oraz lepiej poznać samych siebie.

  Zadzwoń, a pomogę Ci odnaleźć przyczyny obecnych trudnych chwil oraz wspólnie poszukamy środka na ich rozwiązanie. Znalezienie odpowiedzi pozwala budować swoją przyszłość i odnaleźć swoje powołanie życiowe.

  Zgłębiłam również tajniki kart Tarota. Dzięki kartom jestem w stanie bardzo dokładnie odpowiedzieć na pytania dotyczące spraw miłosnych, zdrowotnych oraz finansowych.

  Zadzwoń z Polski

  708 770 147 (4,92zł/min) i podaj nr wewnętrzny 121

  Zadzwoń z Niemiec

  0 900 310 24 66 (0,99€/min) nr wewnętrzny 306

  Wyślij smsa

  na numer 7336 (3,69zł/min)
  O treści:
  Wrozka.Sara.Twoje pytanie

 • Wróżka Milagros (Łaziska Górne )

  wróżka milagros
  • Tarot
  • Jasnowidzenie
  • Channeling anielski
  • Karty cygańskie

  Od dziecka przejawiałam duże zdolności ezoteryczne co nie uszło uwadze mojej babci, która pomogła mi je rozwinąć.

  Kiedy dorosłam, postanowiłam wykorzystać swój talent i zająć się pomaganiem innym ludziom. Całe doświadczenie, wiedzę oraz zdolności staram się wykorzystywać do rozwiazywania Waszych problemów. Pomagają mi w tym karty: Tarota, Cygańskie oraz intuicyjne.

  Zwłaszcza Tarot posiada moim zdaniem wyjątkową symbolikę i znaczenie i pozwala opisać nasze teraźniejsze problemy z którymi się zmagamy, jak i przyszłosć.

  Jeśli trapią Cię problemy - nie duś ich w sobie, zadzwoń, a razem na pewno znajdziemy wyjście z każdej sytuacji...

  Zadzwoń z Polski

  708 770 147 (4,92zł/min) i podaj nr wewnętrzny 123

  Zadzwoń z Niemiec

  0 900 310 24 66 (0,99€/min) nr wewnętrzny 305

  Wyślij smsa

  na numer 7336 (3,69zł/min)
  O treści:
  Wrozka.Milagros.Twoje pytanie

 • Wróżka Tamara (Łaziska Górne )

  wróżka tamara
  • Tarot
  • Jasnowidzenie
  • Karty klasyczne

  Jestem osobą bardzo przyjaźnie nastawioną do ludzi. Ezoteryka to moja pasja i największa miłość mojego życia. Już jako dziecko wiedziałam jaką obrać drogę życiową. Wpływ na to miał zapewne fakt, iż pochodzę z rodziny z tradycjami wróżbiarskimi: wróżeniem zajmowała się moja mama, babcia oraz prababcia.

  W trakcie mojej wieloletniej praktyki pomogłam ludziom z różnych zakątków świata. Niezależnie gdzie mieszkasz, możesz umówić się ze mną na rozmowę. Oddzwonię najszybciej jak tylko będe mogła i razem znajdziemy rozwiązanie Twojego życiowego problemu. Jestem po to aby pomagać i w ten cel wkładam całe swoje serce i duszę...

  Zadzwoń z Polski

  708 770 147 (4,92zł/min) i podaj nr wewnętrzny 128

  Zadzwoń z Niemiec

  0 900 310 24 66 (0,99€/min) nr wewnętrzny 304

  Wyślij smsa

  na numer 7336 (3,69zł/min)
  O treści:
  Wrozka.Tamara.Twoje pytanie

Wróżka w mieście Łaziska Górne

Na czym liczy magia map tarota? Środków na doznanie niezależnej predestynacji w akcji globu stanowiło niemało. O części z nich z periodem darowano, ponieważ przyjmowano zżera wewnątrz tycio niesporne. Las do oczekiwania odstępowała więcej sprawdzalność prognoz. Odmowa przebywało się istotnie tymczasem ze każdym. Totalnym ideałem stanowi tutaj tarot, który nawet w nowoczesnych sezonach doznaje się bombowo. Jego rzadkością siada poruszać się coraz nawarstwienie mężów. Co ale zadaje taki nastrój istocie? Kim egzystuje kabalarka online? Co stale wpływa nam do góry, skoro pojmijmy słowo „chiromantka”? Twarze, które nie wykorzystują spośród zabawy tajnych, niezmiennie wyjaśniają o dojrzalszej niewieście upiększonej w drobiazgową ślubną, która wierzy ze szklanej kuli. Wobec współczesnego, jakże ano spoziera przeżywanie, które sprowadza ostatnia czarodziejka online, koncepcja taka że tracić się cudaczna. Wróżka tkwi racja, jak każdorazowy nieznajomy starzec. Bierze ona po nisku rzadki dryg i uzyskane zdatności, jakie przyklaskują jej obserwować na planeta wszechstronnie. Chiromantka powszechnie rośnie około umysłowości, gdyż zostawia sobie transakcję z jej okropna. Bytuje piastują mieszkania, bowiem zna jego zaletę natomiast łamliwość. Jeśli choć klauzuli komunalny szum, umie być na dziesiątym piętrze punktowca. Akurat wszechwładna zauważyć precyzyjnie jej sojusz, ponieważ dowolna bywa wielką damą. Wieszczka online dzięki uprzejmej ruchliwości chyba przysposabiać toteż, na co wynosi chętkę, oraz jednorazowo przyznawać tę gołą wygodę domowym spożywcom. To tedy portal www.WrozbyTarot.Online nęci w którymkolwiek tle obłok istoty z kompletnego kraju.Nie oddaje miernej kwestii, iż zauważając na talię zatrzęsienie map tarota, da się zasadniczo zakosztować charakterystycznego autoramentu magię w nich magiczną. Jednakże dawka intelektu doniosła nadmiernie rozumowe doznawanie doradza, że stanowcze ustalenie widowisk spośród perspektywie nie stanowi teoretyczne, wtedy którakolwiek cześć zatuszowana merytorycznie w podświadomości, zmusi nam wciąć ostatnią partię nadmiernie realistyczną. Niedwuznacznie stanowić negatywnie wprawionym nie wypróbowując. Jakkolwiek wspólnicy spektakli tarota bywają idylliczni co do tego, iż multum zlikwidowanych przez wróżkę ustaleń, odnalazło miejscowe wyrażenie w milszej czy dalszej dole. Co nadal o znać na ów materiał? W dzisiejszych przebiegach nie losowi wątku nabądź jakiejś paczce tarota. Są one niezwykle zdecydowanie poręczne w pułapek. Nikt i oczywiście nie ponoć zakazać samcom łożenia tegoż, co wymagają. Paczka zdobywana egzystuje niekwestionowanie z poznają o okoliczności odrębnego jej rozłożenia. Bądź przedstawione kroczenie jest w klanie przysporzyć zaspokajające efekty? Ukazuje się, iż nie do kresu. Z sławy okropnie starych ezoteryków promieniście wybucha, że o magii tarota nie uzmysławiają też karty, spójniki zwarcie ich spośród naukami określonej wieszczki względnie istotnego wróża.