logo

Jak odprawić silny urok miłosny

Jednym z najsiniejszych rytuałow miłosnych są uroki magii żywiołów. Magia żywiołów: Ziemia, Powietrze, Ogień i Woda Żywioły są czterema podstawowymi substancjami obejmującymi stworzenie wszelkiej materii fizycznej. Istnieje jednak również duchowy składnik tego równania. W myśl powiedzenia "Jak wyżej, tak niżej", czarownicy wierzą, że każda ziemska rzecz ma swoją obecność i formę wyrazu w świecie astralnym. W związku z tym każdemu elementowi - ziemi, powietrzu, ogniowi i wodzie - przypisano astrologiczne, mineralne, roślinne, mistyczne i księżycowe odpowiedniki, a także specyficzne magiczne atrybuty i osobowości. Ziemia: Element stały. W oczach czarownika ziemia jest domem ludzi i wszystkich innych istot, a także magazynem wszelkich duchowych lekcji. Element ziemi znajduje się w północnej ćwiartce stworzenia. Magiczne energie ucieleśniane przez żywioł ziemi obejmują cierpliwość, fundamenty i harmonię. Ziemia jest elementem, w którym dusza zapuszcza korzenie, aby mogła bezpiecznie sięgnąć ku niebu. Inne tradycyjne zastosowania żywiołu ziemi to magia mająca na celu powolny i stały postęp, płodność, bezpieczeństwo finansowe i ogólną obfitość. Znaczna część magicznej symboliki ziemi została zilustrowana w globalnych mitach i przesądach. Niemal każda kultura plemienna postrzegała ziemię w aspekcie macierzyńskim. Istnieją na przykład opowieści rdzennych Amerykanów, które mówią o tym, jak dusza czeka na odrodzenie w łonie ziemi pod ziemią. Podobnie istnieją dziesiątki mitów, w tym mity starożytnego Sumeru i Gwatemali, które opisują ludzkość jako ukształtowaną z ziemi. Według starożytnych Greków niebo narodziło się z łona Gai, matki, która czuwa nad wszystkimi bogactwami ziemi. Do wielu tradycji rolniczych należy składanie ofiar z chleba lub miodu pitnego na rzecz gleby, aby zapewnić dobre plony. To właśnie z tego zwyczaju i różnych rzymskich rytuałów sadzenia wywodzi się dzisiejsze błogosławieństwo ziemi i nasion przez czarowników. W rzeczywistości ziemia była używana jako składnik wielu starych zaklęć. Ludzie zakopywali symboliczne przedmioty, aby coś wypędzić lub pobudzić do wzrostu. Na przykład, aby usunąć chorobę, w jednym z zaklęć leczniczych kazano choremu splunąć w ziemię, a następnie przykryć to miejsce i odejść, nie oglądając się za siebie. Aby przyspieszyć powrót do zdrowia po chorobie, zachęcano pacjentów do hodowania w ziemi odcisków swoich stóp roślin sprzyjających zdrowiu.

Powietrze: Nieuchwytny żywioł Powietrze znajduje się we wschodniej ćwiartce stworzenia. Zarówno pod względem duchowym, jak i w życiu codziennym, powietrze jest najbardziej nieuchwytnym z żywiołów, ponieważ jest niewidzialne, niematerialne i bardzo zmienne. Może być łagodne lub zaciekłe, wilgotne lub suche, a każdy z tych nastrojów ma nieco inne magiczne konotacje. Na przykład, wilgotny wiatr łączy w sobie moc wody i powietrza, aby wzbudzić energię, która motywuje i odżywia. Element powietrza ma zastosowanie w tradycyjnych zaklęciach i rytuałach, takich jak transformacja, magiczne śnienie, kontemplacja, odnowa, praca z duchami, komunikacja i ruch. Starożytni wierzyli, że wiatr jest pod wpływem i zmienia się pod wpływem rogu stworzenia, z którego pochodzi. Ta idea dość ładnie przekładała się na metody magiczne. Jeśli wiatr wieje z południa, może reprezentować ogień i mówi się, że wytwarza pasję, ciepło lub energię do czarów. Podobnie, wiatr wiejący z zachodu przynosi energię wody, z północy - energię ziemi, a ze wschodu - podwaja siłę żywiołu powietrza! W czarach widzimy dość dużo kierunkowej pracy wiatru. Na przykład, aby przekazać wiadomość lub usunąć problem, zawsze rozrzucaj elementy przy wietrze, który się od Ciebie oddala. Magia dla nowych projektów najlepiej jest pracować z wiatrem w plecy, aby zapewnić sobie szczęście. Kiedy próbujesz stłumić gniew, otwarcie okna, aby przewietrzyć negatywną energię, ma wielką wartość symboliczną, i oczywiście, kiedy Czarownica potrzebuje wiatru, musi tylko zagwizdać! Mówi się, że ta umiejętność jest przekazywana w rodzinach czarownic od pokoleń.

Prawda o rzucaniu uroków miłosnych Często, kiedy myślimy o zaklęciach miłosnych, nasze umysły przywołują obrazy magicznych inkantacji i tajemniczych eliksirów, które mają rozpalić namiętności zaklinacza, w przeciwnym razie obojętnego obiektu uczuć. Pomijając bajki, pamiętaj jednak, że zaklęcia miłosne nie mają na celu zaczarowania kogoś, aby się w Tobie zakochał. Wszyscy mamy wolną wolę i nic nie może jej naruszyć - nawet magia czy zaklęcia. Prawdziwym celem zaklęcia miłosnego jest wzmocnienie i zasilenie Twojej własnej energii, abyś przyciągnął osobę, która jest dla Ciebie najlepsza. Zaklęcia miłosne są liczne i różnorodne, a zanim je zastosujesz, ważne jest, abyś określił, czego chcesz. Czy próbujesz przyciągnąć kogoś? Szukasz bratniej duszy> Masz nadzieję na wzmocnienie związku> Im bardziej konkretny możesz być, tym większe są Twoje szanse na sukces. Kochanie siebie jest zdecydowanym warunkiem wstępnym rzucenia jakiegokolwiek uroku miłosnego. Brzmi to dość prosto, ale tak wielu z nas dorastało wierząc, że nie jesteśmy godni, nie jesteśmy wystarczająco utalentowani lub inteligentni, nie jesteśmy tym lub tamtym. Zanim wypróbujesz uro miłosny magicznerytualy.pl/najsilniejszy-urok-milosny-czarna-magia/ poświęć trochę czasu na odkrycie swoich przekonań na swój temat. Jeśli trzymasz się negatywnych przekonań na temat swojej wartości jako jednostki, skorzystaj z rady i przyjmij tę prostą, ale potężną afirmację: Kocham i akceptuję siebie. Wypowiedz ją na głos, zapisz i powieś na lustrze, lodówce i wszędzie tam, gdzie będziesz ją często widywać. Tak, prawdopodobnie na początku poczujesz się trochę głupio, ale to tylko oznacza, że afirmacja działa. Kiedy powtarzasz coś wystarczająco często i popierasz to pozytywnymi, podnoszącymi na duchu emocjami, twój nieświadomy umysł dostaje tą wiadomość.