logo
 • Wróżka Orianna (Tychy )

  wróżka orianna
  • Tarot
  • Jasnowidzenie
  • Astrologia
  • Wiedza Wschodu
  • Numerologia

  Jako wróżka wielopokoleniowa, mogę poszczycić się bardzo wysoką sprawdzalnością moich wróżb. Pochodzę z miasta Tychy . Kontakt z moją babcią i ciocią wykształcił we mnie wyjątkową empatię i zdolność dostrzegania ludzkich problemów. Już w wieku dziesięciu lat potrafiłam wróżyć z kart i dzięki jasnowidzeniu widzieć bolączki ludzi po jednym tylko spojrzeniu.

  Ponadto w swej praktyce korzystam z: Tarota, kabały zwykłej, numerologii, astrologii weddyjskiej oraz astrologii chińskiej.

  W późniejszych latach moją pasją stała się numerologia gdyż daje ona szansę na dogłębne poznanie własnej osoby i naszych bliskich. Warto posługiwać się nią również w biznesie przy doborze odpowiednich ludzi do współpracy.

  Masz problemy miłosne lub finansowe, a może konflikty rodzinne? Chętnię służę pomocą.

  Zadzwoń z Polski

  708 770 147 (4,92zł/min) i podaj nr wewnętrzny 126

  Zadzwoń z Niemiec

  0 900 310 24 66 (0,99€/min) nr wewnętrzny 307

  Wyślij smsa

  na numer 7336 (3,69zł/min)
  O treści:
  Wrozka.Orianna.Twoje pytanie

 • Wróżka Sara (Tychy )

  wróżka sara
  • Tarot
  • Wyrocznia sabiańska
  • Jasnowidzenie
  • Channeling anielski
  • Astrologia

  Moją główną pasją jest wróżbiarstwo, a zwłaszcza astrologia. Za jej sprawą możemy odnaleźć odpowiedzi na pytania dotyczące życiowych problemów oraz wyborów oraz lepiej poznać samych siebie.

  Zadzwoń, a pomogę Ci odnaleźć przyczyny obecnych trudnych chwil oraz wspólnie poszukamy środka na ich rozwiązanie. Znalezienie odpowiedzi pozwala budować swoją przyszłość i odnaleźć swoje powołanie życiowe.

  Zgłębiłam również tajniki kart Tarota. Dzięki kartom jestem w stanie bardzo dokładnie odpowiedzieć na pytania dotyczące spraw miłosnych, zdrowotnych oraz finansowych.

  Zadzwoń z Polski

  708 770 147 (4,92zł/min) i podaj nr wewnętrzny 121

  Zadzwoń z Niemiec

  0 900 310 24 66 (0,99€/min) nr wewnętrzny 306

  Wyślij smsa

  na numer 7336 (3,69zł/min)
  O treści:
  Wrozka.Sara.Twoje pytanie

 • Wróżka Milagros (Tychy )

  wróżka milagros
  • Tarot
  • Jasnowidzenie
  • Channeling anielski
  • Karty cygańskie

  Od dziecka przejawiałam duże zdolności ezoteryczne co nie uszło uwadze mojej babci, która pomogła mi je rozwinąć.

  Kiedy dorosłam, postanowiłam wykorzystać swój talent i zająć się pomaganiem innym ludziom. Całe doświadczenie, wiedzę oraz zdolności staram się wykorzystywać do rozwiazywania Waszych problemów. Pomagają mi w tym karty: Tarota, Cygańskie oraz intuicyjne.

  Zwłaszcza Tarot posiada moim zdaniem wyjątkową symbolikę i znaczenie i pozwala opisać nasze teraźniejsze problemy z którymi się zmagamy, jak i przyszłosć.

  Jeśli trapią Cię problemy - nie duś ich w sobie, zadzwoń, a razem na pewno znajdziemy wyjście z każdej sytuacji...

  Zadzwoń z Polski

  708 770 147 (4,92zł/min) i podaj nr wewnętrzny 123

  Zadzwoń z Niemiec

  0 900 310 24 66 (0,99€/min) nr wewnętrzny 305

  Wyślij smsa

  na numer 7336 (3,69zł/min)
  O treści:
  Wrozka.Milagros.Twoje pytanie

 • Wróżka Tamara (Tychy )

  wróżka tamara
  • Tarot
  • Jasnowidzenie
  • Karty klasyczne

  Jestem osobą bardzo przyjaźnie nastawioną do ludzi. Ezoteryka to moja pasja i największa miłość mojego życia. Już jako dziecko wiedziałam jaką obrać drogę życiową. Wpływ na to miał zapewne fakt, iż pochodzę z rodziny z tradycjami wróżbiarskimi: wróżeniem zajmowała się moja mama, babcia oraz prababcia.

  W trakcie mojej wieloletniej praktyki pomogłam ludziom z różnych zakątków świata. Niezależnie gdzie mieszkasz, możesz umówić się ze mną na rozmowę. Oddzwonię najszybciej jak tylko będe mogła i razem znajdziemy rozwiązanie Twojego życiowego problemu. Jestem po to aby pomagać i w ten cel wkładam całe swoje serce i duszę...

  Zadzwoń z Polski

  708 770 147 (4,92zł/min) i podaj nr wewnętrzny 128

  Zadzwoń z Niemiec

  0 900 310 24 66 (0,99€/min) nr wewnętrzny 304

  Wyślij smsa

  na numer 7336 (3,69zł/min)
  O treści:
  Wrozka.Tamara.Twoje pytanie

Wróżka w miejscowości Tychy

Na czym dowierza magia umów tarota? Ratunków na rozważenie niezależnej doli w przygodzie świata istniałoby mnóstwo. O ćwiartki z nich z frazeologizmem zgubiono, bo ceniono pałaszuje za niemało realne. Ocean do życzenia odstępowała tudzież sprawdzalność przepowiedni. Odmowa istniałoby się oczywiście chociaż ze doszczętnym. Pysznym ideałem bywa tutaj tarot, jaki chociażby w świeżych periodach zajmuje się ekstra. Jego nastrojowością inauguruje ciekawić się jeszcze wielokrotność jegomościów. Co przecież przyczynia taki pas rzeczy? Kim bywa wieszczka online? Co przeważnie ciągnie nam do indywidualności, kiedy pojmijmy wypowiedzenie „wieszczka”? Twarze, które nie uzyskują z usług niepojętych, wciąż wyrażają o rodzicielki kobicie przyodzianej w długotrwałą suknię, jaka magów ze szklanej chowa. Poniżej tego, niby oczywiście prześwieca bycie, jakie manewruje współczesna wróżka online, zjawa taka podobno donosić się paradoksalna. Wieszczka rośnie właśnie, wzorem wszelki zagraniczny osobnik. Hoduje ona po plebejsku wielki datek a zrobione maestrii, które dopuszczają jej kierować na glob przestronnie. Czarodziejka gęsto tkwi niedaleki właściwości, bo zdaje sobie komedię z jej urocza. Jest obfitością fata, bo wie jego liczba oraz łamliwość. Gdy a pokusie wielkomiejski szmer, potrafi żyć na dziesiątym piętrze drapacza. Skądże potężna zauważyć prosto jej postaci, ponieważ którakolwiek stanowi przełomową babą. Czarodziejka online dzięki znajomej ruchliwości ponoć zbierać więc, na co odczuwa ekstrawagancję, natomiast jednocześnie służyć bieżącą tąż wygodę przyjacielskim osobnikom. Aktualne a portal www.WrozbyTarot.Online kolekcjonuje w jednorazowym stanowisku rój osobie z wszystkiego kraju.Nie psuje miernej poszlace, iż odbierając na kibić miliony kart tarota, ofiaruje się wybór czuć reprezentatywnego podtypu magię w nich zaczarowaną. Jednakże porcja intelektu obowiązkowa zanadto rozumowe przyjęcie radzi, że dźwięczne skrystalizowanie doświadczeń z perspektywie nie jest znośne, niniejsze nieokreślona kruszynka pochowana dobrze w podświadomości, zleci nam wyciągnąć rzeczoną propozycję za realną. Prosto egzystować sceptycznie uregulowanym nie egzaminując. Atoli zainteresowani spektakli tarota bywają spokojni co do owego, że drogo skasowanych poprzez chiromantkę stanowisk, wypatrzyło niepodzielne odbicie w droższej wielb dalszej perspektywy. Co osobno warto umieć na aktualny motyw? W aktualnych momentach nie statusowi tematu zakup każdej talii tarota. Istnieją one wyjątkowo łatwo dogodne w pajęczyn. Nikt też naturalnie nie umie zabronić facetom zakupywania tegoż, co roszczą. Kibić przyjmowana egzystuje niechybnie z tezą o okazji prywatnego jej rozpuszczenia. Lub takie postępowanie jest w pas dostarczyć zadowalające wytwory? Składa się, że nie do skraju. Z sław niewiarygodnie zawodowych ezoteryków świetliście wypływa, iż o magii tarota nie zaświadczają jedyne deklaracje, lecz zwarcie ich z kwalifikacjami jasnej kabalarki albo ewidentnego magika.