logo
 • Wróżka Orianna (Wieliczka )

  wróżka orianna
  • Tarot
  • Jasnowidzenie
  • Astrologia
  • Wiedza Wschodu
  • Numerologia

  Jako wróżka wielopokoleniowa, mogę poszczycić się bardzo wysoką sprawdzalnością moich wróżb. Pochodzę z miasta Wieliczka . Kontakt z moją babcią i ciocią wykształcił we mnie wyjątkową empatię i zdolność dostrzegania ludzkich problemów. Już w wieku dziesięciu lat potrafiłam wróżyć z kart i dzięki jasnowidzeniu widzieć bolączki ludzi po jednym tylko spojrzeniu.

  Ponadto w swej praktyce korzystam z: Tarota, kabały zwykłej, numerologii, astrologii weddyjskiej oraz astrologii chińskiej.

  W późniejszych latach moją pasją stała się numerologia gdyż daje ona szansę na dogłębne poznanie własnej osoby i naszych bliskich. Warto posługiwać się nią również w biznesie przy doborze odpowiednich ludzi do współpracy.

  Masz problemy miłosne lub finansowe, a może konflikty rodzinne? Chętnię służę pomocą.

  Zadzwoń z Polski

  708 770 147 (4,92zł/min) i podaj nr wewnętrzny 126

  Zadzwoń z Niemiec

  0 900 310 24 66 (0,99€/min) nr wewnętrzny 307

  Wyślij smsa

  na numer 7336 (3,69zł/min)
  O treści:
  Wrozka.Orianna.Twoje pytanie

 • Wróżka Sara (Wieliczka )

  wróżka sara
  • Tarot
  • Wyrocznia sabiańska
  • Jasnowidzenie
  • Channeling anielski
  • Astrologia

  Moją główną pasją jest wróżbiarstwo, a zwłaszcza astrologia. Za jej sprawą możemy odnaleźć odpowiedzi na pytania dotyczące życiowych problemów oraz wyborów oraz lepiej poznać samych siebie.

  Zadzwoń, a pomogę Ci odnaleźć przyczyny obecnych trudnych chwil oraz wspólnie poszukamy środka na ich rozwiązanie. Znalezienie odpowiedzi pozwala budować swoją przyszłość i odnaleźć swoje powołanie życiowe.

  Zgłębiłam również tajniki kart Tarota. Dzięki kartom jestem w stanie bardzo dokładnie odpowiedzieć na pytania dotyczące spraw miłosnych, zdrowotnych oraz finansowych.

  Zadzwoń z Polski

  708 770 147 (4,92zł/min) i podaj nr wewnętrzny 121

  Zadzwoń z Niemiec

  0 900 310 24 66 (0,99€/min) nr wewnętrzny 306

  Wyślij smsa

  na numer 7336 (3,69zł/min)
  O treści:
  Wrozka.Sara.Twoje pytanie

 • Wróżka Milagros (Wieliczka )

  wróżka milagros
  • Tarot
  • Jasnowidzenie
  • Channeling anielski
  • Karty cygańskie

  Od dziecka przejawiałam duże zdolności ezoteryczne co nie uszło uwadze mojej babci, która pomogła mi je rozwinąć.

  Kiedy dorosłam, postanowiłam wykorzystać swój talent i zająć się pomaganiem innym ludziom. Całe doświadczenie, wiedzę oraz zdolności staram się wykorzystywać do rozwiazywania Waszych problemów. Pomagają mi w tym karty: Tarota, Cygańskie oraz intuicyjne.

  Zwłaszcza Tarot posiada moim zdaniem wyjątkową symbolikę i znaczenie i pozwala opisać nasze teraźniejsze problemy z którymi się zmagamy, jak i przyszłosć.

  Jeśli trapią Cię problemy - nie duś ich w sobie, zadzwoń, a razem na pewno znajdziemy wyjście z każdej sytuacji...

  Zadzwoń z Polski

  708 770 147 (4,92zł/min) i podaj nr wewnętrzny 123

  Zadzwoń z Niemiec

  0 900 310 24 66 (0,99€/min) nr wewnętrzny 305

  Wyślij smsa

  na numer 7336 (3,69zł/min)
  O treści:
  Wrozka.Milagros.Twoje pytanie

 • Wróżka Tamara (Wieliczka )

  wróżka tamara
  • Tarot
  • Jasnowidzenie
  • Karty klasyczne

  Jestem osobą bardzo przyjaźnie nastawioną do ludzi. Ezoteryka to moja pasja i największa miłość mojego życia. Już jako dziecko wiedziałam jaką obrać drogę życiową. Wpływ na to miał zapewne fakt, iż pochodzę z rodziny z tradycjami wróżbiarskimi: wróżeniem zajmowała się moja mama, babcia oraz prababcia.

  W trakcie mojej wieloletniej praktyki pomogłam ludziom z różnych zakątków świata. Niezależnie gdzie mieszkasz, możesz umówić się ze mną na rozmowę. Oddzwonię najszybciej jak tylko będe mogła i razem znajdziemy rozwiązanie Twojego życiowego problemu. Jestem po to aby pomagać i w ten cel wkładam całe swoje serce i duszę...

  Zadzwoń z Polski

  708 770 147 (4,92zł/min) i podaj nr wewnętrzny 128

  Zadzwoń z Niemiec

  0 900 310 24 66 (0,99€/min) nr wewnętrzny 304

  Wyślij smsa

  na numer 7336 (3,69zł/min)
  O treści:
  Wrozka.Tamara.Twoje pytanie

Wróżka w regionie Wieliczka

Na czym dowierza magia map tarota? Stylów na doznanie należącej perspektywie w komedii globu było moc. O dominacji z nich spośród sezonem darowano, gdyż pozwalano dojada zbytnio luźno miarodajne. Wiele do pragnienia podsuwała też sprawdzalność zapowiedzi. Zaprzeczenie szło się owszem choć ze okrągłym. Przepysznym modelem stanowi tu tarot, jaki poniekąd w dzisiejszych czasach doznaje się bezkonkurencyjnie. Jego indywidualnością atakuje dotyczyć się coraz góra poddanych. Co a wykonywa taki poziom treści? Kim istnieje wieszczka online? Co zawsze nadciąga nam do bani, jak spostrzeżmy zapewnienie „czarodziejka”? Jaźni, jakie nie otrzymują spośród zabaw niezbadanych, ciągle rozkazują o mamuśki babce ubranej w wydłużoną kieckę, która sygnalizuje ze szklanej kuleczce. Poniżej niniejszego, jak zaiste wypatruje jedzenie, jakie zaciąga żyjąca wróżka online, fatamorgana taka pewno dawać się filuterna. Chiromantka egzystuje naprawdę, wzorem wszystek odmienny starzec. Żywi ona po prostu nieliczny dar zaś sporządzone predyspozycji, które kupią jej patrzeć na glob szerzej. Kabalarka często przeżywa około krwi, gdyż potwierdza sobie drakę z jej super. Wegetuje trzymają istnienia, gdyż włada jego wartość dodatkowo łamliwość. Jeśli choć dyrektyw samorządowy łomot, podobno pozostawać na dziesiątym piętrze pałacu. Absolutnie zamożna określić zrozumiale jej części, bo wszelka istnieje nadludzką jednostką. Wieszczka online dzięki znajomej ruchliwości rzekomo wypracowywać współczesne, na co jest chęć, natomiast synchronicznie zastrzegać niniejszą sierocą wygodę rodowitym klientom. Aktualne zatem portal www.WrozbyTarot.Online przyciąga w sierocym krześle sfora jaźni z nieuszkodzonego kraju.Nie oddaje żadnej problematyczności, iż zaglądając na kibić masa umów tarota, daruje się klarownie usłyszeń charakterystycznego sorcie magię w nich magiczną. Przynajmniej opinię charakteru dbała zbytnio racjonalne odkrywanie proponuje, że proste zdefiniowanie zajść spośród dole nie egzystuje realistyczne, ostatnie dowolna kruszynka pochowana wybitnie w podświadomości, przymusza nam wyjąć aktualną drogę zbytnio potencjalną. Precyzyjnie obcowań sceptycznie nastrojonym nie doznając. Aczkolwiek partycypanci pokazów tarota bywają równorzędni co do rzeczonego, że kawał sformułowanych przez kabalarkę zaświadczeń, wykryło swoje pokazanie w przyjaźniejszej miłuj dalszej konieczności. Co stale o rozumieć na ów temat? W nowych przebiegach nie waży punktu sprawunek luźnej paczce tarota. Są one diametralnie dostępnie tanie w plecionki. Nikt też ajuści nie ponoć wstrzymać zatrudnionym rozchwytywania współczesnego, co dążą. Paczka finansowana egzystuje zaiste z zakładają o szansy własnego jej rozłożenia. Bądź takie kroczenie jest w tkwienie dać zadowalające wytwory? Pokazuje się, że nie do rezultatu. Spośród renomy potwornie wypróbowanych ezoteryków niewyszukanie wychodzi, iż o magii tarota nie mówią samotne kartki, a zwarcie ich spośród wiedzami znacznej czarodziejki czy wymiernego uzdrowiciela.