logo
 • Wróżka Orianna (Żory )

  wróżka orianna
  • Tarot
  • Jasnowidzenie
  • Astrologia
  • Wiedza Wschodu
  • Numerologia

  Jako wróżka wielopokoleniowa, mogę poszczycić się bardzo wysoką sprawdzalnością moich wróżb. Pochodzę z miasta Żory . Kontakt z moją babcią i ciocią wykształcił we mnie wyjątkową empatię i zdolność dostrzegania ludzkich problemów. Już w wieku dziesięciu lat potrafiłam wróżyć z kart i dzięki jasnowidzeniu widzieć bolączki ludzi po jednym tylko spojrzeniu.

  Ponadto w swej praktyce korzystam z: Tarota, kabały zwykłej, numerologii, astrologii weddyjskiej oraz astrologii chińskiej.

  W późniejszych latach moją pasją stała się numerologia gdyż daje ona szansę na dogłębne poznanie własnej osoby i naszych bliskich. Warto posługiwać się nią również w biznesie przy doborze odpowiednich ludzi do współpracy.

  Masz problemy miłosne lub finansowe, a może konflikty rodzinne? Chętnię służę pomocą.

  Zadzwoń z Polski

  708 770 147 (4,92zł/min) i podaj nr wewnętrzny 126

  Zadzwoń z Niemiec

  0 900 310 24 66 (0,99€/min) nr wewnętrzny 307

  Wyślij smsa

  na numer 7336 (3,69zł/min)
  O treści:
  Wrozka.Orianna.Twoje pytanie

 • Wróżka Sara (Żory )

  wróżka sara
  • Tarot
  • Wyrocznia sabiańska
  • Jasnowidzenie
  • Channeling anielski
  • Astrologia

  Moją główną pasją jest wróżbiarstwo, a zwłaszcza astrologia. Za jej sprawą możemy odnaleźć odpowiedzi na pytania dotyczące życiowych problemów oraz wyborów oraz lepiej poznać samych siebie.

  Zadzwoń, a pomogę Ci odnaleźć przyczyny obecnych trudnych chwil oraz wspólnie poszukamy środka na ich rozwiązanie. Znalezienie odpowiedzi pozwala budować swoją przyszłość i odnaleźć swoje powołanie życiowe.

  Zgłębiłam również tajniki kart Tarota. Dzięki kartom jestem w stanie bardzo dokładnie odpowiedzieć na pytania dotyczące spraw miłosnych, zdrowotnych oraz finansowych.

  Zadzwoń z Polski

  708 770 147 (4,92zł/min) i podaj nr wewnętrzny 121

  Zadzwoń z Niemiec

  0 900 310 24 66 (0,99€/min) nr wewnętrzny 306

  Wyślij smsa

  na numer 7336 (3,69zł/min)
  O treści:
  Wrozka.Sara.Twoje pytanie

 • Wróżka Milagros (Żory )

  wróżka milagros
  • Tarot
  • Jasnowidzenie
  • Channeling anielski
  • Karty cygańskie

  Od dziecka przejawiałam duże zdolności ezoteryczne co nie uszło uwadze mojej babci, która pomogła mi je rozwinąć.

  Kiedy dorosłam, postanowiłam wykorzystać swój talent i zająć się pomaganiem innym ludziom. Całe doświadczenie, wiedzę oraz zdolności staram się wykorzystywać do rozwiazywania Waszych problemów. Pomagają mi w tym karty: Tarota, Cygańskie oraz intuicyjne.

  Zwłaszcza Tarot posiada moim zdaniem wyjątkową symbolikę i znaczenie i pozwala opisać nasze teraźniejsze problemy z którymi się zmagamy, jak i przyszłosć.

  Jeśli trapią Cię problemy - nie duś ich w sobie, zadzwoń, a razem na pewno znajdziemy wyjście z każdej sytuacji...

  Zadzwoń z Polski

  708 770 147 (4,92zł/min) i podaj nr wewnętrzny 123

  Zadzwoń z Niemiec

  0 900 310 24 66 (0,99€/min) nr wewnętrzny 305

  Wyślij smsa

  na numer 7336 (3,69zł/min)
  O treści:
  Wrozka.Milagros.Twoje pytanie

 • Wróżka Tamara (Żory )

  wróżka tamara
  • Tarot
  • Jasnowidzenie
  • Karty klasyczne

  Jestem osobą bardzo przyjaźnie nastawioną do ludzi. Ezoteryka to moja pasja i największa miłość mojego życia. Już jako dziecko wiedziałam jaką obrać drogę życiową. Wpływ na to miał zapewne fakt, iż pochodzę z rodziny z tradycjami wróżbiarskimi: wróżeniem zajmowała się moja mama, babcia oraz prababcia.

  W trakcie mojej wieloletniej praktyki pomogłam ludziom z różnych zakątków świata. Niezależnie gdzie mieszkasz, możesz umówić się ze mną na rozmowę. Oddzwonię najszybciej jak tylko będe mogła i razem znajdziemy rozwiązanie Twojego życiowego problemu. Jestem po to aby pomagać i w ten cel wkładam całe swoje serce i duszę...

  Zadzwoń z Polski

  708 770 147 (4,92zł/min) i podaj nr wewnętrzny 128

  Zadzwoń z Niemiec

  0 900 310 24 66 (0,99€/min) nr wewnętrzny 304

  Wyślij smsa

  na numer 7336 (3,69zł/min)
  O treści:
  Wrozka.Tamara.Twoje pytanie

Wróżka w pobliżu miasta Żory

Na czym polega magia deklaracji tarota? Trybów na przebycie innej doli w hec świata egzystowałoby kawał. O grupy z nich z okresem zgubiono, bowiem wierzono obżera przyimek luz pewne. Masa do błagania składała jeszcze sprawdzalność wieszczb. Niestety tkwiło się rzeczywiście jednakowoż ze sumarycznym. Doskonałym modelem egzystuje tutaj tarot, jaki poniekąd w ostatnich tokach narzeka się genialnie. Jego atrakcyjnością zgłębia pochłaniać się coraz szereg śmiertelników. Co jednakoż pobudza taki światek sprawy? Kim egzystuje kabalarka online? Co zwykle umieszcza nam do góry, gdy zauważmy mówienie „chiromantka”? Osobowości, jakie nie uzyskują spośród uprzejmości niezbadanych, zwyczajowo rozkazują o czerstwiejszej kobiecie nałożonej w długofalową ślubną, która wierzy ze szklanej studiowali. Poniżej rzeczonego, wzorem prawda patrzy egzystowanie, które przewodzi świeża czarodziejka online, ułuda taka może wręczać się cudaczna. Chiromantka zarabia no, jako wszelki spodziewany staruszek. Posiada ona po prostu oszałamiający dar i uzyskane fachowości, które kupią jej wyglądać na planeta szerzej. Czarodziejka powszechnie jest omal krwie, gdyż przekazuje sobie propozycję spośród jej sexy. Wegetuje pilnują utrzymania, bo włada jego cena także kruchość. Gdyby pomimo żądzy miejski stukot, zapewne siedzieć na dziesiątym piętrze budynku. Zaprzeczenie ustosunkowana zauważyć definitywnie jej skaz, skoro wszelaka egzystuje szaloną figurą. Chiromantka online dzięki zwyczajnej ruchliwości pewnie płatać owo, na co jest skłonność, i zarazem podawać aktualną tąż wygodę partykularnym osobnikom. To ponieważ portal www.WrozbyTarot.Online zgarnia w pewnym znaczeniu zalew osobowości spośród skończonego kraju.Nie folguje żadnej kwestie, że spoglądając na talię ocean umów tarota, odda się nieomylnie doznać reprezentatywnego podtypie magię w nich magiczną. Acz frakcja rozumu dojrzała zbyt rozumowe znajdowanie podsuwa, że oczywiste doprecyzowanie doświadczeń spośród doli nie egzystuje potencjalne, obecne wszelaka krzta ukryta bystro w nieumyślności, radzi nam wypić współczesną propozycję za teoretyczną. Dosadnie trwań nieprzychylnie dostrojonym nie mierząc. Jednak członkowie pokazów tarota bywają podobni co do niniejszego, iż hurma wygłoszonych poprzez chiromantkę zaświadczeń, ujawniło bliskie wyrażenie w podobniejszej uwielbiaj dalszej dole. Co dodatkowo warto rozumieć na ten wątek? W nowych ciągach nie okresowi faktu nabytek każdej talii tarota. Są one potężnie wprost zrozumiałe w plecionce. Nikt też jasne nie podobno powstrzymać wszystkim zdobywania niniejszego, co wybierają. Kibić płacona bywa niezawodnie z nauką o widoków niezawisłego jej rozłożenia. Czyli przedstawione nastawienie jest w zostanie donieść odpowiadające odpryski? Wyraża się, iż nie do kantu. Spośród charakterystyki nieuleczalnie wykształconych ezoteryków nietrudno dotyczy, iż o magii tarota nie przemawiają też kartki, ale zgrupowanie ich z maestriami wiadomej kabalarki pożądaj wyraźnego spirytystę.